Menu
Your Cart

Dell E2220H

Dell E2220H
Dell E2220H
Dell E2220H
Dell E2220H
Dell E2220H
Dell E2220H
Dell E2220H
Dell E2220H
Dell E2220H
  • 21.5" FHD LCD
  • 60 Hz
  • 5 ms
  • 1000:1
8,570ден.
24 РАТИ: 390
  • Достапност: Има залиха
  • Шифра: 18485
  • Гарантен рок: 36 месеци
  • Рок на испорака: 1-2 дена
Сподели
MONITOR DELL LED 21.5" E2220H, VGA, DP (1920x1080) Black EUR
Големина на екран
21,5"
Тип на екран
LED
Резолуција
1920x1080
Контраст
1000:01:00
Осветленост
250cd/m2
Време на одзив
5ms
VGA
Yes
DVI
No
HDMI
No
Display Port
Yes
Боја
Black