Menu
Your Cart

Dell E2422H

Dell E2422H
Dell E2422H
Dell E2422H
Dell E2422H
Dell E2422H
  • 23.8" FHD IPS
  • 60 Hz
  • 5 ms
  • 1000:1
10,100ден.
24 РАТИ: 460
  • Достапност: Има залиха
  • Шифра: 21430
  • Гарантен рок: 36 месеци
  • Рок на испорака: 1-2 дена
Сподели
MONITOR DELL LED 23.8" E2422H, VGA, DP (1920x1080), IPS,Black EUR
Големина на екран
23,8"
Тип на екран
IPS
Резолуција
1920x1080
Контраст
1000:01:00
Осветленост
250cd/m2
Време на одзив
5 ms typical (Fast) (gray to gray)ms
Curved
No
Звучници
No
VGA
Yes
DVI
No
HDMI
No
Display Port
Yes
Боја
Black
USB
No
Камера
No
Подесување по висина
Nomm
Ротирње
No